Ekoloģija

ACA Timber strikti ievēro ekoloģijas saglabāšanas principus- mūsu sniegto pakalpojumu zemo ietekmi uz vietējo biotopu ir augsti novērtējušas starptautiskas ekoloģijas aizsardzības organizācijas. ACA Timber ir saņēmusi sertifikātus, kas apliecina mūsu darbības atbilstību augstakajiem standartiem.

Saglabāšanas principus- mūsu sniegto pakalpojumu zemo ietekmi uz vietējo biotopu ir augsti novērtējušas starptautiskas ekoloģijas aizsardzības organizācijas. ACA Timber ir saņēmusi sertifikātus, kas apliecina mūsu darbības atbilstību augstakajiem standartiem.

Ekologijas sertifikāti

Kopš 1993. gada mēs uzkrājam pieredzi dažāda apjoma projektu paveikšanā. Šajos gados mēs esam veiksmīgi strādājuši Baltijas, NVS un citu valstu tirgos. Jau kopš pagājušā gadsimta beigām, mēs sadarbojamies ar klientiem Krievijā, Baltkrievijā un Ukrainā
logo

SRB

Ilgtspējīgas biomasas programma (SBP) ir sertifikācijas sistēma, kas paredzēta koksnes biomasai, galvenokārt koksnes granulu un šķeldu veidā, ko izmanto rūpnieciskā, liela mēroga enerģijas ražošanā.

logo

PEFC

Sertifikācijas institūciju apstiprinājis LR Pārtikas un Veterinārais dienests apliecinot institūcijas spēju veikt bioloģiskās lauksaimniecības uzņēmumu darbības un produkcijas kontroli.

logo

FSC

Starptautiska bezpeļņas organizācija asociācijas veidā, kuras sastāvā ir vides un sociālo organizāciju pārstāvji, kokmateriālu pārdevēji, mežsaimnieki, pamatiedzīvotāji, meža korporācijas.

This site is registered on wpml.org as a development site.