Par Mums

Uzņēmums vadītājs Armands Apfelbaums kopš 1993. gada turpina savu profesionālo darbību kokmateriālu tirdzniecībā. Šajos gados ACA Timber ir paplašinājusi darbību starptautiskajos tirgos. Pašlaik ACA Timber darbība ir vairāk vērsta uz kokmateriālu tirdzniecību un to loģistiku. Tas nozīmē, ka mēs spējam nodrošināt visus ķēdes posmus- atrisināt problēmas no cirsmas, līdz pat pārstrādātājam. Mēs spējam piedāvāt izdevīgus risinājumus kuģu, dzelzceļa un auto transporta izmantošanā.

Mēs esam veiksmīgi strādājuši Baltijas, NVS un citu valstu tirgos. Jau kopš pagājušā gadsimta beigām, mēs sadarbojamies ar klientiem visā Eiropā.

Mūsu komanda sastāv no vairākiem pieredzējušiem speciālistiem, kas pilnībā pārzina vietējo situāciju tirgos, kā rezultātā esam ieguvuši uzticama partnera statusu.

Pateicoties iegūtajai pieredzei un uzticībai, 2009. gadā sadarbībā ar vācu uzņēmumu Waldkontor un zviedru kompāniju Virke Impex, tika nodibināta ACA Timber. Mēs visus šos gadus esam saglabājuši neatkarību no lielajiem tirgus spēlētājiem, spējot piedāvāt īpašus risinājumus saviem klientiem.

bilde
bilde
bilde
bilde
bilde
Ikona

Ekoloģija

ietekmi uz biotopiem ir novērtējušas starptautiskas ekoloģijas aizsardzības organizācijas. ACA Timber rūpējas par ilgtspējīgu mežu saglabāšanos un atjaunojamo resursu izmantošanu, lai saglabātu vidi pēc iespējas tīrāku.
Ikona

Pieredze

ACA Timber ir liela pieredze darbā Baltijas un NVS valstu tirgos. Jau vairāk kā 20 gadus mēs nodrošinām savus partnerus un klientus ar precīzu materiālu piegādi. Mēs strādājam sekojošās ostās: Klaipēda (LT), Roomasaare (EE), Paldiski (EE), Parnu (EE), Halten (EE), Dramen (EE), Heltermaa (EE), Kunda (EE), Lehtma (EE), Virtsu (EE), Ventspils (LV), Rīga (LV), Skulte (LV), Liepāja (LV), Mērsrags (LV) un Salacgrīva (LV).
Ikona

Neatkarība

Mēs esam neatkarīgs Latvijas uzņēmums, kas spēj elastīgi pielāgoties klientu prasībām, piedāvāt pielāgotus risinājumus un optimālus sadarbības noteikumus. Gadu gaitā esam atraduši risinājumus un veidus kā sadarboties gan ar uzņēmumiem, gan ar privātpesonām, lai celtu kompānijas vārdu un populiritāti.
Ikona

Mūs novērtē

Mūsu 20 gadu darbības laikā esam izveidojuši ciešu un uzticamu partneru loku ar vairākiem internacionāliem uzņēmumiem - Virke Impex, Claus Rodenberg Waldkontor, Kurekss, Vika Wood, Gaujas koks, Kronospan Riga un Rettenmeier Industry Latvia.
This site is registered on wpml.org as a development site.