Privātuma politika

Interneta vietnes www.acatimber.lv īpašnieks un uzturētājs ir SIA “ACA Timber”, vienotais reģistrācijas numurs: LV40103244043, turpmāk – “ACA Timber”, kas darbojas ievērojot Vispārējo datu aizsardzības regulu (General Data Protection Regulation – GDPR, kas stājas spēkā no 25.05.2018).

 

Informācijas saņemšana

Piesakoties informācijas saņemšanai no ACA Timber vai sazinoties ar mums, Jūs piekrītat savu datu uzglabāšanai uzņēmuma iekšējā datu bāzē, kā arī to apstrādei. Privātuma atruna paskaidro kā tiek izmantota informācija, kuru Jūs mums sniedzat interneta vietnē vai jebkādā citādā veidā. Privātuma atruna ir paredzēta Jūsu aizsardzībai, informējot Jūs par to, kāda privātā informācija tiek ievākta, kādas ir informācijas ievākšanas metodes un kā to apstrādājam.

 

Kādēļ mēs ievācam Jūsu datus?

Personas datu un informācijas sniegšana ir brīvprātīgs process, kas palīdz mums iepazīt savus klientus, sniegt pakalpojumus un uzlabot interneta vietnes saturu, savukārt Jums saņemt mūsu pakalpojumus un kuri vislabāk atbilst tieši Jūsu vajadzībām. Jūsu sniegtā informācija tiek izmantoti normatīvajos aktos noteikto ACA Timber leģitīmo mērķu sasniegšanai un kvalitatīvu pakalpojumu nodrošināšanai Jums.

 

Personas datu atklāšana nesaistītajām trešajām pusēm.

ACA TIMBER var nodot personas datus, kas iegūti caur savstarpējo komunikāciju ē-pastā/zvanot vai citā veidā tos Jūs esat iesnieguši ACA Timber, trešajām pusēm, kas sniedz atbalsta pakalpojumus, ieskaitot datu apstrādes pakalpojumus. Šīm personām var būt nepieciešama informācija par Jums savu funkciju veikšanai. ACA TIMBER var tikt uzlikts par pienākumu nodot privātpersonu datus valsts vai pašvaldības institūcijām normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos.

Personas dati, kurus nododiet ACA Timber saistībā ar pakalpojumu sniegšanu un līgumattiecību nodibināšanu nav atsaucami un ACA Timber  tos apstrādā normatīvajos aktos noteiktā kārtībā un termiņā, ne īsāku termiņu, kā līdz līgumattiecību izbeigšanai ar Jums.

This site is registered on wpml.org as a development site.