Sertifikāti

Esam izvirzījuši sertificētas, kontrolētas un uzticamas preces piegādi, kā vienu no uzņēmuma svarīgākajiem pamatprincipiem.

Lai saglabātu kompānijas pamatprincipus, ACA Timber ir nokārtojusi FSC, PEFC un SBP sertifikātus. Tādejādi apliecinot, ka uzņēmumā ir precīza koksnes plūsmas uzskaite no cirsmas līdz pircējam. Katru gadu starptautiskas ekoloģijas aizsardzības organizācijas veic auditus, pārbaudot preces izcelsmes, lai visas darbības būtu veiktas saistībā ar sertifikācijas standartiem. Šie standarti nodrošina mežaudžu saglabāšanos, pieaugšanu un effektīvu izmantošanu meža zemēs. Šie sertifikāti ir izveidoti, lai kalpotu kā atskaites punks, kas nodrošina mežu zemju pilnvērtīgu izmantošanu un neļauj samazināties mežu platībām, tādejādi neietekmējot bioloģisko daudzveidību, augu un dzīvnieku attīstību.

logo

FSC

FSC ir neatkarīga, nevalstiska bezpeļņas organizācija, kas dibināta, lai veicinātu atbildīgu meža apsaimniekošanu visā pasaulē.

2013. gadā pēc FSC meža apsaimniekošanas standarta ir sertificētas vairāk nekā 180 milj. ha meža platības visā pasaulē.

FSC galvenais mērķis ir veicināt un popularizēt vides prasībām atbilstošu, sociāli labvēlīgu un ekonomiski dzīvotspējīgu pasaules mežu apsaimniekošanu, kas nodrošina meža vērtības, resursu un ekoloģisko funkciju saglabāšanu un to palielināšanu nākotnē. Vairāk informācijas https://fsc.org/en .

lejuplādēt
logo

PEFC

PEFC ir pasaulē lielākā meža sertificēšanas sistēma. Tā dibināta 1999. gadā. Sertificēšanās pēc PEFC sistēmas apliecina videi draudzīgu, ekonomiski pamatotu un sociāli atbildīgu meža apsaimniekošanu. Tas ir apliecinājums tam, ka tirgotie koksnes produkti nāk no ilgtspējīgi apsaimniekotiem mežiem.

PEFC mērķis ir veicināt ilgtspējīgu meža apsaimniekošanu visā pasaulē.

Ar ilgtspējīgu meža apsaimniekošanu saprot meža un meža zemju apsaimniekošana tādā veidā un intensitātē, kas saglabā to dabas daudzveidību, produktivitāti, atjaunošanos, dzīvotspēju un mežu spējas pildīt svarīgas ekoloģiskās, ekonomiskās un sociālās funkcijas tagadnē un nākotnē, vietējā, valsts un globālā līmenī un tā, lai tas neradītu postījumus citām ekosistēmām.

Vairāk informācijas https://www.pefc.org/ .

lejuplādēt
logo

SBP

  • SBP ir sertifikācijas sistēma, kas ir koncentrēta uz sertificētas biomasas izmantošanu.
  • SBP ir izstrādājis sertifikācijas sistēmu, lai nodrošinātu, ka koksnes biomasa tiek iegūta no likumīgiem un ilgtspējīgiem avotiem, ļaujot uzņēmumiem biomasas nozarē pierādīt atbilstību normatīvajām prasībām. Vairāk informācijas meklēt https://sbp-cert.org/
lejuplādēt
This site is registered on wpml.org as a development site.