Ētika un sadarbība

Aca Timber aktīvi iesaistas un sniedz atbalstu esošajām labdarības organizācijām Latvijā un veicina labdarības popularitāti un efektivitāti ar izpalīdzīgiem ziedojumiem. Aca Timber tic, ka sabiedrība ir mūsu labklaība un sniedzot atbalstu mēs visi iegūstam. Tā pat kā rūpējoties par saviem īpašumiem – kopjot un retinot mežus, tie spēj augt kvalitatīvāki, stiprāki un ražīgāki.

Lai pārliecinātos, ka Latvijas “zaļais zelts” neiznīktu, ACA Timber rūpējas par koksnes izcelsmes avotiem un to sertifikāciju. Tāpēc ACA Timber ir nokārtojusi galvenos piegādes ķēdes sertifikācijas, lai pārliecinātos, ka Latvija saglabātos, kā viena no

mežainākajām valstīm pasaulē.

Koksnes piegādes ķēdes sertifikācija apliecina, ka ražošanā izmantota koksne no atbildīgi apsaimniekotiem mežiem un šis materiāls ir izsekojams visos ražošanas un tirdzniecības procesos –  no meža apsaimniekotāja līdz gala produkta ražotājam. Šis sertifikāts apliecina, ka mežu zemes un krāja teritorijās tiek izmantotas tā, lai tās neiznīktu un, lai tiktu izmantotas pilnvērtīgi. Šīs organizācijas, līdz ar to visi tās biedri, rūpējas, lai mežu zemes nemazinātos un pasaule nezaudētu mežus un tā sniegtos labumus.

 

This site is registered on wpml.org as a development site.